F931A476KCC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    F931A476KCC
  • Производитель
    Nichicon corporation
  • Описание
    AVX Corporation F931A476KCC RoHS: yes Capacitance: 47 uF Voltage Rating: 10 V ESR: 0.9 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 2412 Case Code - mm: 6032 Height: 2.5 mm Mfr Case Code: C Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F93 Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various Dimensions: 3.2 mm W x 6 mm L Package / Case: 2412 (6032 metric) Termination Style: SMD/SMT